zamieszkaj bliżej natury

Zapuść korzenie w Alei Drzew

Przestronna, przemyślana i pro naturalna… taka jest Aleja Drzew.

Aleja Drzew to kameralne osiedle stworzone w zgodzie ze wszelkimi wymaganiami Matki Natury i współczesnych oczekiwań. Niepowtarzalna bryła oraz oryginalna i ekologiczna koncepcja mieszczą się w pięknej łódzkiej lokalizacji nieopodal Rynku Nowosolna. Twoja oaza spokoju i relaksu.

LOKALIZACJA

Naturalnie, na obrzeżach
miasta. Bez pośpiechu.

Osiedle sytuuje się w najzieleńszej okolicy Łodzi. Umiejscowienie niemalże w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, który charakteryzuje się terenem pięknej i bogatej przyrody oraz krajobrazów.

Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz zaplecza miejskiego tj. szpitala, apteki, szkół, restauracji i sklepów.

W pobliżu znajdują się również ośrodki kultury i rekreacji, w tym chociażby siłownia i klub sportowy.

Aleja Drzew dzięki swojej lokalizacji jest przystanią spokoju i wyciszenia od gwaru miasta. Osiedle daje możliwość zaprzyjaźnienia się z przyrodą na nowo. Wszystko w połączeniu z komfortem życia i łatwością przemieszczania się.

DOMY

Twoja własna, komfortowa przystań

Obiekty zbudowane na wzór współczesnych stodół, których wygląd oddaje połączenie dobrze znanej klasyki i niepokornej fantazji. Niebanalna bryła i designerski wygląd ozdobiła elewacja z naturalnego drewna i wysokiej jakości materiałów współczesnych.

W nawiązaniu do oryginalnych stodół spadzisty dach naszych domów jest wyjątkowo urokliwy i charakterystyczny, a dodatkowo zapewniają one łatwy montaż fotowoltaiki.

W celu zadbania o spokój i komfort mieszkańców ściany budynków między sąsiadami są podwójne, aby wygłuszyć dźwięki i wydobyć intymność. Natomiast użyte w projektach ogrzewanie podłogowe zapewni domowe ciepło i pozwoli na szybkie ogrzanie się w chłodne zimowe wieczory.

Aby jeszcze bardziej przybliżyć mieszkańców osiedla do otaczającej ich natury każdy dom posiadał będzie duże działki z ogródkami i przestronnym tarasem.

DOMY

Twoja własna, komfortowa przystań

5

Aleja Drzew została zaplanowana w taki sposób, aby każdy z jej mieszkańców mógł poczuć, że osiedle zostało stworzone właśnie z myślą o nim. Otwarta przestrzeń od frontów oraz wielki ogród na tyłach budynków dają poczucie przestrzeni i komfortu.

Układ budynków daje poczucie intymność i indywidualność. Aleja drzew przebiegająca przez osiedle jest jednak łącznikiem pomiędzy mieszkańcami naszej przestrzeni i elementem tworzącym społeczność.

Domy powstały w taki sposób, aby cieszyć dużą dawką ciepłego słońca wpadającą do domów.

Dla mieszkańców domów usytuowanych od strony północnej oferujemy z kolei większe działki. Nasze osiedle proponuje wiele otwartych przestrzeni i wspólnych miejsc integracji, aby budować poczucie wspólnoty między mieszkańcami.

Ponadto na przestrzeniach wspólnych powstała siłownia na świeżym powietrzu i hotel dla owadów. Całość dopełnia aleja wyjątkowych drzew, które zasadzone wzdłuż głównej drogi będą otulać osiedle niezależnie od pory roku i stanu pogody…

DOMY

DOMY

Twoja własna, komfortowa przystań

W Tier Investment dbamy o naturę. Budujemy zielone nieruchomości, które w sposób spójny łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami godnymi przyszłości. Celem naszej pracy jest tworzenie miejsc, które zachwycą swoją oryginalnością ukrytą w klasyce.

Nasz Zespół składa się ze specjalistów rynku nieruchomości posiadającego wieloletnie doświadczenie. Działamy na wielu płaszczyznach, oferując tym samym wiele nieoczywistych rozwiązań, rozbudowując struktury

portfolio oraz poszerzając swoją wiedzę i umiejętności –
budujemy zarówno osiedla mieszkaniowe, osiedla domów jednorodzinnych, jak i obiekty zbiorowego zamieszkania, powierzchnie biurowe oraz hotele.

Kompleksowo dbamy o dobre samopoczucie naszych mieszkańców, wdrażając udogodnienia, które podnoszą komfort życia i sprzyjają propagowaniu działań proekologicznych.

Doświadczenie zespołu Tier Investment w liczbach

151    inwestorów którzy nam zaufali

24      osoby w naszym zespole

6       projektów w naszym portfolio

6       aktywnych ASI (Alternatywnych
Spółek Inwestycyjnych)

Zamieszkaj pośród drzew

Wypełnij formularz kontaktowy, aby poznać ofertę dostępnych domów jednorodzinnych

kontakt

Adres:
ul. Pomorska 547
92-735 Łódź

Zadzwoń:
Tel. 516 494 129
Tel. 501 349 472

Biuro Sprzedaży
ul. Narutowicza 126a,
90-145 Łódź

Godziny otwarcia
biura sprzedaży:
Pon – Pt 8:00 – 16:00